Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

© Copyrigth 2018 teknolojiduragi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları teknolojiduragi.com’a aittir. teknolojiduragi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar teknolojiduragi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.teknolojiduragi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. teknolojiduragi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

© Copyrigth 2018 teknolojiduragi.com All rights reserved. All copyright of the contents such as code, news, pictures, interviews belong to teknolojiduragi.com. All texts, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and edits in our website are protected by copyright 5846. They may not be copied, distributed, altered, or published in any commercial manner without the prior written consent of Teknolojiduragi.com. Unauthorized copying and use can not be made without specifying the source.

The external links at www.teknolojiduragi.com are opened on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. it may change at any time without making any notice on teknolojiduragi.com. You are not responsible for any of the errors from this site.

Ek -1

Telif hakları ile ilgili olarak, eğer telif haklarının size ait olduğunu düşündüğünüz bir materyal mevcut ise, İletişim kanallarımızdan bu durumu bize bildirmeniz halinde, en geç 3 iş günü içinde siteden tamamen kaldırılacaktır. Bu konudaki hassasiyetimiz oldukça muteberdir ki kimsenin hakkında gözümüzün olmadığını belirtmek isteriz. Yine de istemeden, bilinmeden alınmış materyallar ile ilgili anında işlem uygularız.

For English

Regarding Copyrights, if Your Copyright, please contact me. we are be interested in This  status. in this subject, we are very sensitive. Thank you for your interest

 

Teknoloji Durağı İdeal Teknoloji Platformunuz. All Right Reserved 😍