Ana sayfa Künye

Künye

İmtiyaz sahibi / Grantee

EMY MEDYA YAYINCILIK LTD.ŞTİ ADINA
Yıldıray Gökkaya
yildiray@emymedya.com

Yayın Direktörü / Publication Director

Ersin Akman
ersin@emymedya.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chef

Berkin Bozdoğan
berkin@hwp.com.tr

Yazı İşleri Müdürü / News Director

Murat Halilbeyoğlu
murat@hwp.com.tr

Avukat / Attorney

Mehmet Durmaz
mehmet.durmaz@mgmhukuk.com

Editörler / Editors

Görkem Yıldırım
gorkem@hwp.com.tr

Barış Terun
baris@hwp.com.tr

Burak Bilcen
burak@hwp.com.tr

Mustafa Orhun Çetin
orhun@hwp.com.tr

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Volkan Akduman
volkan@hwp.com.tr

Reklam / Advertising

Yeşim Kara
yesim@emymedya.com

İrem Kan
irem@emymedya.com

Servis Sağlayıcısı / Domain ve Hosting

Radore

Adres / Adress

Göztepe Mh. Göksu Evleri Sitesi, Korkut Sokak, B4A Villa
No:37, 34815 Beykoz/İstanbul, Türkiye

Telefon Numaraları / Phone Numbers

+90 (216) 465 16 20

Yazılım & Tasarım

WordPress, Newsmag Theme