Ana sayfa Oyun Pokemon GO yeni güncellemesi ile geliyor

Pokemon GO yeni güncellemesi ile geliyor

176
0
PAYLAŞ

Kısa bir süre önce hayatımıza giren ve büyük ilgi gören Pokemon GO, ilk hevesin ardından hızla gerilemeye başladı. Birçok oyuncunun hevesini alıp bıraktığı Pokemon Go’nun tekrar eskisi gibi oynanmasını isteyen yapımcı firma yeni güncelleme hazırladı. 

Farklı oynanış şekli ile dikkatleri hemen çeken ve insanların gözlerini bile ayıramadan oynamaya başladığı Pokemon GO‘nun havası çabuk söndü. Oyunun içerisinde birçok kişinin hile kullanmaya başlaması ve yapımcıların bu duruma müdahale etmemesi üzerine birçok kişi oynamaktan vazgeçti.

Pokemon GO Yenilenen Haliyle Geliyor

pokemon-go-yeni-guncellemesi-ile-geliyor1Oyunun sürekli kan kaybetmesi üzerine harekete geçen yapımcı, yeni hazırladığı güncelleme ile Pokemon GO‘yu yepyeni bir hale sokmaya hazırlanıyor. Hazırlanan devasa güncellemenin ardından oyunun tamamen değişeceği bilgisi gelirken, bu güncellemenin haberinin bile kullanıcıları heyecanlandırmaya yettiği ifade edildi.

Pokemon GO’nun en dikkat çekici detaylarından birisinin yapay zeka ile savaş modu olduğu açıklandı. buna göre artık oyuncular karşılıklı olarak birbirleriyle savaşbilecekler. Oyuna yeni eklenen bebek Pokemon’lar ise eğlencenin daha da artacağını kanıtlar nitelikte oldu. Pokemon GO oyununun tamamen yenilenen bu dev güncellemenin ardından daha da fazla kullanıcı sayısına ulaşması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here