Ana sayfa Oyun Injustice 2’nin Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

Injustice 2’nin Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

339
0
PAYLAŞ

Oyunseverlerin merakla beklediği Injustice 2‘nin çıkış tarihini Nether Realm Studios’un Yaratıcı Yönetmeni Ed Boon, açıkladı.

Günlerdir Injustice 2 oyununun 28 Mart’ta çıkacağı söylentilerinden sonra birkaç gün önce, oyununun yönetmeni olan Ed Boon, kendi sosyal medya hesabı olan Twitter’dan bu söylentiyi yalanladı. Nether Realm Studios Yaratıcı Yönetmeni, oyunun çıkış tarihi ile ilgili net bir cevap vererek Injustice 2’nin oyunseverler ile buluşma tarihini açıkladı.

Oyunun Piyasaya Çıkışı İçin Kesin Tarih Açıklandı
Ed Boon’un attığı tweet ile Injustice 2 oyununun yayın tarihinin belli olduğunu duyurdu. Ed Boon açıklamasını kısa ve net yaparak Injustice 2’nin piyasaya 16 Mayıs 2017‘de sürüleceğini ilan etmiş oldu.

Injustice 2‘nin piyasaya sürüleceği tarihe hemen hemen 4.5 ay olduğu için, o zaman kadar NetherRealm Studios oyununda bulunan karakter dökümünün daha da genişletilebileceği söyleniyor. Hatta Nitekim Ed Boon ve oyunu geliştirme ekibi oyunun fanlarına DC Comics Watchmen karakterlerinin oyuncu listesine girmesini isteyip istemediklerini sordular.

Nether Realm, bazı karakterler daha ekleyerek oyuncu listesini genişletmek istediği gözden kaçmıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here