Ana sayfa Oyun EA, bilgisayarlar için oyun geliştirmeye başladı

EA, bilgisayarlar için oyun geliştirmeye başladı

248
0
PAYLAŞ

Oyun konsollarının tartışılmaz en iyi oyu hazırlayıcısı olan EA Games, bilgisayar kullanıcılarına da müjdeli bir haber verdi. Oyun konsollarının büyük bir çıkış yakaladığı bu günlerde bilgisayarların geride kalmasına seyirci kalmayan EA, artık bilgisayarlar içi de oyun geliştireceği müjdesini verdi. 

Oyun konsollarında oynanan oyunların aksine bilgisayar oyunlarının az olması büyük sıkıntıya neden oluyor. Bunun yanında bilgisayar için hazırlanan oyunların sürekli hata vermesi kullanıcıları çileden çıkartmaya başlayınca EA Games‘den bu konuda bir adım geldi.

Bilgisayarda da Sorunsuz Oyun Oynanacak

ea-bilgisayarlar-icin-oyun-gelistirmeye-basladiEA tarafından hazırlanacak olan oyunlar, bilgisayar kullanıcılarının da sorunsuz oyun oynamasını sağlayacak. Konu hakkında açıklama yapan Electronic Arts, ilk defa kendilerince yapılan bilgisayar platformunu geliştirmeye devam ettiklerini belirtirken, gerçekleştirilen uygulamanın her taraf için oldukça uygun olacağının altını çizdi.

Bilgisayar üzerinde gerçekleştirilen oyunlarda nadiren performans hatası olacağının garantisini veren EA, bilgisayar kullanıcılarının da artık güvenle ve sorunsuz şekilde oyun oynayabileceklerini söyledi.

Ea Games daha önce de bilgisayar kullanıcılarına Battlefield 1 ve Titanfall 2 oyunlarını sunmuş ve büyük beğeni toplamıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here