Ana sayfa Oyun Mario GTA IV Evreninde

Mario GTA IV Evreninde

326
0
PAYLAŞ

Bir dönemin oldukça ilgi çeken ve bağımlılık yaratan oyunu Super Mario şimdilerde yine gündemde. Piyasaya Mario Run olarak çıkan oyunda Mario, diğer oyunda olduğu gibi prensesi kurtarmak amacı ile koşmuyor. Bu sefer onun yerine GTA IV evreninde maceradan maceraya atılıyor.

Bu Sefer Gerçek Dünyada Maceraya Koşuyor
Nintendo‘nun değişik yapısı ile büyük beğeni toplamış olan yeni nesil cihazı Switch‘in hemen ardından yeni Mario oyunu da duyuruldu ve büyük ilgi uyandırdı. Sandbox tarzında olan Super Mario Odyssey’de olan prensesi kurtarmak için bu sefer bir değişiklik yapıyor ve fantastik bir dünyanın yerine, gerçek olan dünyada maceradan maceraya koşuyor.

CrowbCat adlı bir kullanıcı Youtube’da, Mario’yu GTA IV evrenine götürdü. Fakat burada olan Mario’nun eski Mario’dan daha uzun boylu olduğu görülüyor. CrowbCat adlı bir kullanıcı daha sonra da Mario ile yaşamış olduğu maceraların olduğu videosunun altına Super Mario Odyssey’nin de unutulmaz müziğini ekleyip ‘Super real Mario Odyssey’ ismi ile Youtube’da yayına koydu. Videoda kullanıcı Mario ile birlikte şehirlerde çeşit çeşit maceralar yaşıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here