Ana sayfa Oyun Aiden Pearce, Watch Dogs 2 oyununda ortaya çıktı

Aiden Pearce, Watch Dogs 2 oyununda ortaya çıktı

293
0
PAYLAŞ

Watch Dogs oyun serisinin ikincisi  kısa bir süre önce oyun konsolları ve Pc üzerinden kullanıcıların oynaması için sunuldu. PlayStation 4, PC ve Xbox One üzerinden sunulan oyun kısa sürede büyük beğeni toplamayı başardı. 

Ubisoft tarafından sunulan devam oyununda Aiden Pearce karakteri yine karşımıza çıkacak. Bir intikam alma oyunu olan Watch Dogs‘da hacker olarak yer alan Aiden Pearce’nin yeni oyunda San Francisco’da karşımıza çıkacağı öğrenildi.

Watch Dogs 2 Serinin Devamı Niteliğinde

aiden-pearce-watch-dogs-2-oyununda-ortaya-ciktiOyunda kız kardeşinin öldürülmesinin ardından intikam yemini eden Aiden Pearce, oyunun sonunda amacına ulaşmıştı. Oyunun bitmesi ile serinin ikinci oyununu hazırlayan ekip en çok Aidon’un tekrar oyunda olup olmayacağı sorusuyla karşılaştıklarını ifade etti.

Ekip konu hakkında detaylı bir bilgi vermekten kaçınırken, yeni oyunda çok farklılıklar yapıldığını da belirtmeden geçmedi. Kısa bir süre önce oyunculara sunulan Watch Dogs 2‘de oyun içinde görevlerin yanında pek çok yan görevde bulunduğu belirtilirken, bu yan görevler sayesinde oyun hakında daha fazla bilgi sahibi olunduğunun altı çizildi.

San Francisco şehrinde gerçekleşen oyunda yine sık sık Aiden Pearce karakterini göreceğimiz kesin gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here