Ana sayfa Oyun Dichonored 2 oyunu genişletilmiş haliyle sunulacak

Dichonored 2 oyunu genişletilmiş haliyle sunulacak

272
0
PAYLAŞ

Bu yıl en merak edilen oyunlardan bir tanesi de Dishonered 2 oldu. Serinin ilk oyunuyla yaşanan büyük çıkışın ardından gelen bu ikinci oyun, takipçileri oldukça heyecanlandırdı. 

Bir süre önce PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa çıkartılan oyunun, serinin ilk oyunundan 15 yıl sonrasını anlattığı belirtilirken, büyük beklentilerle piyasaya çıkmasına rağmen ilk oyunun satış rakamlarının bir türlü yakalanamadığı açıklandı.

Dichonored 2 Yeni Genişletmelerle Gelecek

dichonored-2-oyunu-genisletilmis-haliyle-sunulacakOyunun ilki kadar beğenilmemesi üzerine yapım firması olan Arkane Studios tarafından bazı kararlar alındığı öğrenildi. Kararlara göre, oyun için önümüzdeki ay yeni bir güncelleme yayınlanacak.

Güncellemenin tarihi tam olarak belli olmasa da içerik açısından oldukça değişiklik olacağının altı çizildi. Yeni güncelleme ile birçok oyun seçeneğinin de gelmesi beklenirken, oyuncular için farklı zorluk derecelerinin de olacağı gelen haberler arasında yer aldı.

Söz konusu değişikliklerin ardından Dishonored 2 oyununun serinin ilk oyunundan daha fazla ilgi görmesi bekleniyor. Oyunun takipçileri güncelleme gelmeden bile oldukça kaliteli bir oyun olduğunu düşünürken, güncellemeyle birlikte gelecek yeniliklerin oyuna fazlasıyla artı kazandıracağı konuşuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here