Ana sayfa Oyun God of War oyununun üç yıldır geliştirildiği ortaya çıktı

God of War oyununun üç yıldır geliştirildiği ortaya çıktı

287
0
PAYLAŞ

Sony’nin en ilgi gören oyunlarından biri de God of War. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen oyun hakkında açıklama yapan Sony Santa Monica Studio, uzun süredir devam eden sessizliğini nihayet bozdu.

Oyunun PlayStation 4 için hazırlanan versiyonu E3 2016 fuarında görücüye çıkarılmıştı. Oyunun çıkışı kısa bir süre önce olsa da geliştirilme sürecinin oldukça eski olduğu ortaya çıktı.

Oyun Üç Senedir Geliştiriliyormuş

god-of-war-oyununun-uc-yildir-gelistirildigi-ortaya-ciktiKısa bir süre önce piyasaya çıkan God of War isimli oyunun üzerinde yaklaşık 3 yıldır çalışıldığı ve sürekli olarak geliştirildiği açıklandı. bu şaşırtan sonuç Twitter üzerinden oyun tutkunlarının geliştiricilere yönelttikleri sorular sonucunda ortaya çıktı.

God of War geliştiricilerinden Cory Barlog, Twitter üzerinden bir kullanıcının oyun hakkında ne kadar süredir geliştirildiği ile ilgili soruya 3 yıl şeklinde cevap verdi. bu cevapla birlikte yeni hazırlanan bir oyun olduğu düşünülen God of War’ın aslında 2013 yılında hazırlanmaya başladığı ancak piyasaya yeni sürüldüğü belirlendi.

Oyun hakkında gelen diğer bir bilgide ise God of War’ın PlayStation 2’deki gibi üçleme şeklinde olmayacağı, PlayStation 4 için gelen oyunun farklı hikayelerle oyun sevenlere sunulacağı öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here