Ana sayfa Güncel John McAfee Privacy Phone sahibi olanlar…!

John McAfee Privacy Phone sahibi olanlar…!

373
0
PAYLAŞ

John McAfee Privacy Phone sahibi olanlar hacklenmeyecek

Sanal saldırı ve siber saldırıların kol gezdiği günümüzde ünlü antivirüs firmasının sahibi olan John McAfee yeni telefonu ile kullanıcıların karşısına çıktı. Özellikle son zamanlarda gelişme gösteren Android işletim sistemine sahip olan telefonların birçok açığı bünyesinde barındırmasından sonra John “McAfee Privacy Phone “adı altında kullanıcılarına sunduğu bu telefonu ile dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermiş gibi duruyor.

Güvenlik konusunda zaman zaman ciddi sorunlar ile kullanıcıların karşısına çıkan John McAfee virüs programı ülkemizde ve Dünya’da çok fazla tercih edilen programların başında gelmemesine rağmen programın yapımcısı bu konuda oldukça iddialı açıklamalar bulunmaya devam ediyor.

Ürettiği antivürs programına kendi ismini veren John McAfee yeni ürünü olan “John McAfee Privacy Phone “ hakkında oldukça iddialı konuşmaya devam ediyor.

Günümüzde akıllı teflonların hackelenmesi konusunda ciddi sorunları meydana getirmesinden sonra böyle bir cihaz ortaya koyacağını açıklayan firma sahibinin özellikle geçtiğimiz günlerde WhatsApp’ı hacklediği konusunda ortaya attığı iddiaların asılsız olduğuna dair açıklama yapması da dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu.

“John McAfee Privacy Phone “ isimi telefonu ile piyasalarda kendisine yer bulmak adına oldukça önemli çalışmalarda bulunan John McAfee’nin bu telefonda tercih edilen işletim sistemi Android’in hackerler tarafından hacklenmesinin mümkün olmadığını açıklaması kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösterecek mi merak konusu olmaya başladı.

Telefon hakkında yakın zamanda bir lansman yapması beklenen firmanın özellikle bu telefonda bulunduracağı özelliklerin başında Wi-fi , GPS ve kamera özelliklerin farklı yazılımlar il gelecek olması telefonun güvenli olduğunu gözler önüne sermektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here