Ana sayfa Güncel Kingston Yeni Flash Belleklerini Satışa Sundu

Kingston Yeni Flash Belleklerini Satışa Sundu

683
0
PAYLAŞ

Kingston’ın yeni piyasaya sürdüğü 1TB ve 2TB flash bellekleri Türkiye’de de satışa sundu.

Bilişim sektöründe piyasaya sürdüğü yeni ürünler ile yöne veren dünya devi Kingston, Data Travaler Ulmimate GT 1TB ve 2TB taşınabilir flash belleklerini Türkiye’ de çıkardı. Taşınabilir depolama çözümlerinde çığır açacak olan yeni nesil flash bellekler USB 3.1 arayüzünü kullanıyor. 2TB’ lık flash bellekler ile cebimizde 500.000′ in üzerinde fotoğrafı ve Blue-Ray videolardan 170′ in üzerinde filmi taşıma imkanı sunacak.

Günümüz bilişim dünyasında bir çok masaüstü ve dizüstü bilgisayarın dahili depolama kapasitesinden daha yüksek depolama alanına sahip olan ürün, yalnızca 21 mm inceliğinde.

Kingston Taşınabilir Aygıt Ürünleri Müdürü Jean Wong, konuyla ilgili olarak, “Sürekli büyüyüp gelişen dijital dünyada müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için her zaman yeni ve daha iyi depolama çözümleri üretmek üzere gayret sarf ediyoruz. Data Traveler Ultimate GT ile kullanıcılar artık mobil veri saklama ihtiyaçlarının sınırlarını zorlayabilecek ve video, fotoğraf veya dosyalarını saklamak için küçük bir alanda fazlasıyla yere sahip olacaklar.” dedi.

Her zaman olduğu gibi 5 yıl garanti ile gelen ürünler, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliğini beraberinde getiriyor. DataTraveler Ultimate GT’nin tavsiye edilen tüketici fiyatları 1TB flash bellek için 3785₺+KDV ve 2TB flash bellek için ise 6310₺+KDV.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here