Ana sayfa Oyun Nintendo Mini Nes satışa çıktığı an tükendi

Nintendo Mini Nes satışa çıktığı an tükendi

231
0
PAYLAŞ

Oyun konsolu dendiği zaman ilk akla gelen markalardan biri olan Nintendo, yeni oyun konsolu Mini NES’i kısa bir süre önce piyasaya çıkardı. Mini NES’in çıktığı gün tükendiği öğrenildi. 

1880 yılından beri oyun sevenlere hizmet etmeye devam eden Nintendo, yeni oyun konsolu mini NES‘i kullanıcılarının beğenisine sundu. Nintendo’nun en eski oyun konsollarından biri olan NES, yenilenmiş hali ile kısa süre önce satışa çıktı.

NES’in Yeni Versiyonu Kısa Sürede Tükendi

nintendo-mini-nes-satisa-ciktigi-an-tukendiAçılımı Nintendo Entertainment System olan oyun konsolu aslında çok eskilere dayanıyor. Uzun yıllar büyük beğeni toplayan oyun konsolunun daha küçültülmüş ve yenilenmiş hali piyasaya sürüldü.

Ön siparişle satışa çıkan konsol piyasaya çıktığı günden kısa bir süre sonra tamamen tükendi. Büyük sitelerde bulunan stokların tamamen tükendiği, birkaç sitede ise son adetlerin kaldığı öğrenildi.

Oyun konsolu satışa 11 Kasım tarihinde çıkmıştı. Geçmişe yolculuk etmek isteyen oyun sevenlerin bu yenilenmiş konsoluna büyük ilgi gösterdiği belirtildi. Konsola en çok ilginin ise koleksiyon sevenler tarafından gerçekleştirildiği ve tükenmesinde bunun etkili olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here