Ana sayfa Oyun PlayStation 4 Pro eriyen kasasıyla korkuttu

PlayStation 4 Pro eriyen kasasıyla korkuttu

255
0
PAYLAŞ

Kısa süre önce piyasaya çıkan ve büyük ilgi ile beklenen PlayStation 4 Pro, son gelen haberle büyük hayal kırıklığı yaşattı. Büyük beklentiler ile piyasaya çıkan oyun konsolunun kasasının eridiği öğrenildi. 

Oyun konsolu takipçilerini şok eden haber kısa süre önce PlayStation 4 Pro alan bir kullanıcıdan geldi. Twitter üzerinden @enMTW adını kullanan kişi, hesabından oyun konsolunun kasasında erime meydana geldiğini açıkladı.

Erimiş Konsolu Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

playstation-4-pro-eriyen-kasasiyla-korkuttuPlayStation 4 Pro, ilk çıktığı günden bu yana büyük ilgi görmeye başladı. Konsolun takipçileri ilk iş olarak konsola sahip olmaya çalışırken, şikayetler de yavaş yavaş gelmeye başladı.

İlk gelen şikayetler arasında konsolun verimli çalışması yönünde olurken, bazı kullanıcılardan ise aşırı ısınma şikayetleri gelmeye başladı. Şikayetler devam ederken, bugün Twitter üzerinden paylaşılan bir fotoğraf kullanıcıların şok olmasına neden oldu.

PlayStation 4 Pro’nun ısınma sorunu sadece şikayetlerle sınırlı olarak düşünülürken, bir kullanıcı oyun konsolunun aşırı ısınmadan dolayı eridiğini söyledi. Bu iddiasını fotoğrafla kanıtlayan kullanıcı görenleri şaşkına çevirdi.

Twitter hesabından fotoğraf paylaşan kullanıcı, Final Fantasy XV demosunu oynadığı sırada oyun konsolunun birden ısındığını ve ardından kasada erime meydana geldiğini söyledi. Sony‘den ise eriyen oyun konsolu hakkında henüz bir açıklama gelmediği öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here