Ana sayfa Güncel HP, yeni mini bilgisayarı HP Z2 Mini ile dikkat çekti

HP, yeni mini bilgisayarı HP Z2 Mini ile dikkat çekti

291
0
PAYLAŞ

Dünyanın en iyi bilgisayar markalarından biri olarak bilinen HP, yeni mini bilgisayarı HP Z2 Mini’yi kullanıcılarının beğenisine sundu. Kısa sürede büyük ilgi gören bilgisayarın Apple’ın Mac Mini modelini geçeceği konuşulmaya başladı. 

HP özellikle son dönemlerde ikisi bir arada bilgisayar modellerine ağırlık vermeye başladı. Özellikle şirketlerde kullanılan masaüstü bilgisayarlara göz koyan marka, buralarda kendi adını taşıyan modellerin yer alması için var gücüyle çalışıyor.

HP İş İstasyonu Z2 Mini’yi Tanıttı

hp-yeni-mini-bilgisayari-hp-z2-mini-ile-dikkat-cektiMarkanın şirketlere özel olarak tasarladığı ve iş istasyonu olarak adlandırdığı yeni gözdesi HP Z2 Mini, geçtiğimiz gün tanıtıldı. Görüntüsü ile dikkat çekici olan bilgisayar, boyutu ve özellikleri ile yakın rakibi olan Apple Mac Mini modelini geçecek iddialarını da beraberinde getirdi.

İş dünyasını hedef alan model ile 3D modellemeler çok kolay yapılabilirken, birden fazla monitörle çalışmak zorunda olan kullanıcılar için de tercih sebebi oluyor. Boyutları ile fazla yer kaplamayan Hp Z2 Mini, kısa bir süre içinde satışa çıkacak. Gelen bilgilere göre yeni nesil mini bilgisayarın 699 dolar fiyatla satışa çıkması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here