Ana sayfa Güncel Casper her 100 paylaşıma 1 bilgisayar verecek

Casper her 100 paylaşıma 1 bilgisayar verecek

236
0
PAYLAŞ

Ünlü bilgisayar markası Casper, yeni bir sosyal sorumluluk projesi hazırladı. Çocuklara yönelik olarak hazırlanan bu proje kapsamında kampanyaya atılan her 100 imza ve paylaşıma karşılık 1 ihtiyaç sahibi çocuk bilgisayar sahibi olacak. 

Casper ve TOÇEV, çocukları mutlu etmek için bir sosyal sorumluluk projesi hazırladı. Markanın bu yıl dördüncüsünü düzenlediği “Mutlu Çocuklar Ağacı” kampanyası kapsamında özellikle maddi durumu bilgisayar ve tablet almak için uygun olmayan çocuklara hediye bilgisayar dağıtılacak.

Her 100 Paylaşımda Bir Bilgisayar Verecekler

casper-her-100-paylasima-1-bilgisayar-verecekKampanya kapsamında hazırlanan fotoğrafı sosyal medya hesabından #paylaştıkçakazandır hashtag’i ile paylaşan her 100 kişi, ihtiyacı olan 1 çocuğa bilgisayar ve tablet hediye etmiş olacak. Kampanyaya tüm sosyal meya ağlarından katılmanın mümkün olduğu ifade edilirken, Casper’ın oldukça fazla katılım beklediği de eklendi.

Kampanya kapsamında belirlenen bilgisayar ve tablet sayısı Milli Eğitim Bakanlığı‘na bildirileceği belirtildi. Bakanlık ise okullarda belirlediği ihtiyacı olan çocukların listesini TOÇEV ile paylaşacağını açıkladı.

Kampanya hakkında açıklama yapan Casper, kampanyanın 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacağını belirtti. Kampanya kapsamında ihtiyaç sahibi olan çocuklara 100 ve katsayısı kadar tablet ve bilgisayar hediye edilmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here