Ana sayfa Oyun PlayStation 4 Pro için Shadow of Mordor güncellemesi yayınlandı

PlayStation 4 Pro için Shadow of Mordor güncellemesi yayınlandı

272
0
PAYLAŞ

Oyun sevenler için ayrı bir yere sahip oyunlardan biri de Shadow of Mordor oldu. Piyasaya çıktığı günden beri büyük ilgi gören oyunun PlayStation 4 Pro ile uyumlu güncellemesi nihayet yayınlandı. 

Shadow of Mordor, 2015 yılında Windows, OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, Linux, Xbox 360 ve Xbox One üzerinden kullanıcılara sunulmuştu. Oyun kısa sürede büyük ilgi görürken, hem grafikleri hem de oldukça hareketli stili ile dikkatleri üzerine toplamayı da başardı.

PlayStation 4 Pro’da Artık Oynamak Mümkün

playstation-4-pro-icin-shadow-of-mordor-guncellemesi-yayinlandi1Shadow of Mordor, Sony‘nin son gözdesi olan PlayStation 4 Pro ile de uyumlu hale getirildi. Warner Bros & Interactive Entertainment ortaklığında hazırlanan oyunun yeni güncellemesi kullanıcılara sunuldu.

Yeni güncellemenin en büyük özelliğinin ise PlayStation 4 Pro ile uyumlu 4K özelliği olduğu öğrenildi. Oldukça yüksek çözünürlükte grafiklere sahip olan yeni güncelleme ile kullanıcıların kendisini oyunun bir parçası gibi görmesi sağlanacak.

Yeni güncellemenin performans olarak da 2 kata kadar çıktığı bilgisi gelirken, 1080P Full HD çözünürlükteki Shadow of Mordor’un yeni güncellemesinin büyük ilgi görmesinin beklendiği de ifade edildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here