Ana sayfa Oyun Super Mario Run oyun sevenlerle buluşmaya hazır

Super Mario Run oyun sevenlerle buluşmaya hazır

253
0
PAYLAŞ

Yılların eskitemediği oyunlardan birisi de Super Mario olarak bilinir. Kendisini yıllar içinde yenilemeye devam eden oyunun son versiyonu olan Super Mario Run, takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Super Mario Run ile ilgili açıklama oyunun yapımcı firması Nintendo‘dan geldi. Oyun kısa bir süre önce piyasaya çıkmış olsa da  ne yazık ki her yere eşit olarak verilememiş ve birçok ülkede oyun indirilememişti.

Super Mario Run 151 Ülkeye Sunulacak

super-mario-run-oyun-sevenlerle-bulusmaya-hazir1Birçok ülkede indirilemeyen oyun sıkıntıya neden olunca Nintendo’nun durumu düzeltmek için hazırlıklara başladığı açıklanmıştı. Nintendo nihayet oyun hakkında yeni bilgileri verdi.

Yapılan açıklamada Super Mario Run oyununun 15 Aralık 2016 tarihinden itibaren 151 ülkede indirilebileceğini ifade etti. Büyük ilgiyle beklenen oyun artık sorunsuz şekilde oynanabilecek.

Super Mario Run oyununun en önemli kısmı tek parmak ile oynanabiliyor olması. Oyuncuların tek yapması gereken Mario’yu gerekli yerlerde zıplatmak için ekrana dokunmak olacak.  Şimdilik iOS işletim sistemli telefonlar için gelen oyunun Android işletim sistemi için de hazırlandığı bilgisi gelirken, Super Mario Run Android‘in çıkış tarihinin 2017 yılı içinde olacağı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here