Ana sayfa Mobil Google, PhotoScan uygulamasını kullanıcılarına sundu

Google, PhotoScan uygulamasını kullanıcılarına sundu

241
0
PAYLAŞ

Google, kullanıcılarının eski hatıralarının kaybolmaması ve dijital ortamda saklanabilmesi için adım atma kararı aldı. fotoğrafların kolayca taranması ve dijital ortama taşınmasını sağlayacak olan PhotoScan uygulaması, kullanıcıların beğenisine sunuldu. 

Günümüzde pek çok kullanıcının fotoğraflarını digital ortamlarda ve internet üzerinde saklamasından yola çıkarak eski fotoğraflar için yeni bir uygulama hazırlamaya karar verdiğini açıkladı. Eski fotoğrafların oldukça kaliteli görüntü ile internete aktarımını sağlayan Google, bunun için PhotoScan isimli uygulamayı hazırladığını ifade etti.

Eski Resimler Artık Kaybolmayacak

google-photoscan-uygulamasini-kullanicilarina-sundu1PhotoScan uygulaması sayesinde kısa sürede fotoğraf tarama işlemi gerçekleştirilebilecek. Google Photos üzerinden yükleyeceğiniz fotoğraflarınız üzerinde her türlü düzenlemeyi de yapabileceksiniz.

Özellikle eskiyen fotoğraflar üzerinde oldukça etkili sonuçlar alınacağını belirten Google, tonlama, renk değişikliği, net görüntü, parlama engelleme gibi birçok işlevin bu yeni uygulama sayesinde saniyeler içerisinde yapılabileceğini söyledi.

Kullanıcılarına 12 adet filtre sunan Google, yeni güncellemeler ile birlikte filtre sayısının da artacağının sinyallerini de verdi. Google’ın bu yeni uygulamasının kısa bir süre içinde herkes tarafından kullanılabilir hale geleceği belirtiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here