Ana sayfa Oyun Nintendo Switch iddiaları kullanıcıları şaşırttı

Nintendo Switch iddiaları kullanıcıları şaşırttı

266
0
PAYLAŞ

Nintendo’nun yeni oyun konsolu olan Switch hakkında iddiaların ardı arkası bir türlü kesilmiyor. Konsolu merakla bekleyenler ise çıkan her dedikodu ile biraz daha fazla şaşkınlık yaşıyor. Yeni gelen iddialar, oyun konsolunun yeterli olmayacağı şeklinde. 

Nintendo Switch ile ilgili ortaya çıkan son iddia ise konsolun RAM açısından rakiplerinin oldukça geride kalacağı ile ilgili oldu. Alınan bilgiye göre, 4 GB RAM ile çıkacak olan oyun konsolu bu yönden PS4 ve Xbox One’dan daha geride kalacak.

Nintendo Switch Yeterli Olmayacak mı?

nintendo-switch-iddialari-kullanicilari-sasirtti1Oyun konsolu hakkındaki iddialar Twitter üzerinden sürekli iddialar ortaya atan ve birçoğu doğru çıkan Emily Rogers tarafından ortaya atıldı. İddiaya göre, Nintendo Switch RAM açısından oldukça düşük tutulmuş.

Ortaya atılan bu iddialar doğrultusunda yeni oyun konsolunun daha çok el konsolu şeklinde olması da gündeme geldi. Eğer Switch el konsolu olarak hazırlanırsa oldukça yüksek bir RAM oranı ile karşımıza çıkacak demektir.

Nintendo’nun bu yeni oyun konsolu her yönüyle kafaların karışmasına neden olurken, firmadan ise herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here