Ana sayfa Sosyal Medya Instagram canlı yayın özelliği resmen açıklandı

Instagram canlı yayın özelliği resmen açıklandı

277
0
PAYLAŞ

Özellikle fotoğraf paylaşımı konusunda ilk tercih edilen sosyal ağ olan Instagram, bir süredir konuşulan canlı yayın özelliğini kullanmaya başlayacağını resmen açıkladı. Açıklama Instagram’ın CEO’su Kevin Systrom’dan geldi. 

Canlı yayın özelliği son dönemde sosyal ağlar arasında oldukça popüler bir hal almaya başladı. Birçok ağda kullanılan bu özellik, artık Instagram kullanıcılarına da sunulacak. Canlı yayın özelliği hakkında geçtiğimiz hafta dolaşan dedikoduların gerçek olduğu ortaya çıktı. Resmi açıklama ise Instagram’ın CEO’sundan geldi.

Instagram Canlı Yayın Özelliği Ne Zaman Başlayacak?

instagram-canli-yayin-ozelligi-resmen-aciklandi1Instagram’ın CEO’su Kevin Systrom, sosyal ağ üzerinden canlı yayın yapmanın kısa bir süre sonra mümkün olacağı müjdesini verdi. Systrom, bu özellik üzerinde çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtirken, özelliğin ne zaman kullanıcılara sunulacağı hakkında ise bir açıklamada bulunmadı.

Canlı yayın özelliğinin heyecan verici olduğunu belirten Systrom, bir kişi ile tanışma şamasında olsa ilk kullanacağı özelliğin canlı yayın özelliği olduğunu ifade etti. Canlı yayın özelliği Instagram kullanıcılarını oldukça heyecanlandırdı. Son birkaç haftadır gündemde olan özelliğin ne zaman çıkacağı ise henüz kesinleşmedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here