Ana sayfa Mobil Whatsapp çift aşamalı doğrulama ile artık daha güvenli

Whatsapp çift aşamalı doğrulama ile artık daha güvenli

299
0
PAYLAŞ

Anlık mesajlaşma için en tercih edilen  uygulama olan Whatsapp, her gün yeni bir özellik ile kullanıcılarına daha güvenli bir ortam sunmaya devam ediyor. Uygulamanın yeni özelliği çift aşamalı doğrulama özelliği oldu. Bu özellik sayesinde artık çok daha güvenli sohbet edebileceksiniz. 

Uygulamaya yeni gelen özellik sayesinde çok daha güvenli kullanım sağlanacak. Konu hakkında Whatsapp tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıların yeni güncelleme ile birlikte çift aşamalı bir güvenlik doğrulamasından geçeceği belirtildi.

Artık Çift Aşamalı Doğrulamayla Güvenli Kullanım

whatsapp-cift-asamali-dogrulama-ile-artik-daha-guvenliYeni özellikle birlikte her kullanıcının kendisi için yeni bir 6 haneli şifre belirleyeceği ve bu şifreyi girmeden Whatsapp kullanmanın mümkün olmayacağı öğrenildi. Çift doğrulama özelliği kullanacak olan anlık mesajlaşma uygulaması, artık daha güvenli bir ortam haline gelecek.

Whatsapp çift aşamalı doğrulama özelliğini kullanmak için öncelikle uygulamanın güncellenmesi gerekecek. Güncellemenin ardından ayarlar kısmından doğrulama işlemi tamamlanacak. Sırasıyla gerçekleştireceğiniz işlemler ise Ayarlar>Hesap>İki aşamalı doğrulama şeklinde olacak.

Yeni güncelleme ile kullanıcılarına daha güvenli bir mesajlaşma sağlayacak olan Whatsapp’ın kısa sürede güncellemeyi kullanıma sunacağı, isteyen tüm kullanıcıların bu özellikten yararlanacağı ifade edildi.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here