Ana sayfa Güncel Apple artık uygulama üzerinden destek sunacak

Apple artık uygulama üzerinden destek sunacak

271
0
PAYLAŞ

Teknoloji devi Apple firması artık tüm desteğini yeni uygulaması üzerinden sunacak. Pilot bölge olarak Hollanda’da hizmete giren Apple destek uygulamasının kısa süre içerisinde tüm ülkelerde aktif olacağı belirtiliyor. İşte Apple’ın yeni destek sistemine dair bilgiler…

Hollanda’da pek çok çalışmasının ilk testlerini yapmayı tercih eden Apple firması son uygulamasında da yine pilot bölge olarak buraya yöneldi. Apple’ın müşterilerine daha profesyonel ve daha hızlı bir şekilde destek sunmak istemesi üzerine hazırlanan uygulama, Apple marka cihazı olan tüm kullanıcıların anında destek alabilmelerini sağlıyor. Bu bağlamda kullanıcıların sorunları daha hızlı çözülecek ve memnun kalacakları belirtiliyor.

Apple, Uygulama ile Anlık Destek Sunacak!

apple-destek-2

Apple mühendisleri tarafından hazırlanan mobil uygulama ile kullanıcıların cihazları ile ilgili tüm destek işlemlerini yapabilecekleri belirtiliyor. Hollanda bölgesindeki Apple kullanıcılarına şuanda test amaçlı aktif edilen uygulamaya kısa süre içerisinde kullanıcıların ilgi göstermesi bekleniyor. Apple’ın uygulama ile destek sisteminden tam anlamı ile yardım alamayanlar veya sorunlarını çözemeyenler için ise bir randevu sistemi yer alıyor. Öyle ki kullanıcıların yapması gereken veya cihaz üzerinde yapılması gereken işlemler servis yetkililerince görülmesi gerekiyor ise sizlere bir randevu veriliyor.

Kullanıcılarına destek sunma konusunda yenilikçi çalışmaları ile her zaman dikkat çeken Apple’ın sunduğu mobil uygulama ile destek sisteminin ne kadar başarılı olacağı ise önümüzdeki günlerde belli olacak. Uygulama ile ilgili açıklama yapan Apple yetkilileri ise kullanıcıları memnun edeceklerini ve Hollanda’dan sonra uygulamayı tüm dünyada aktif bir şekilde kullanıma sunacaklarını belirtti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here