Ana sayfa Güncel Yeni Emojeler Yakında Geliyor

Yeni Emojeler Yakında Geliyor

390
0
PAYLAŞ

Sosyal meyda kullanımında giderek önemi artan ve kullanıcıların sıklıkla başvurduğu yöntemlerin başında gelen emoje uygulamasının yakın zamanda yeni versiyonunun hayatımıza girecek olması kullanıcılar arasında heyecan yaşanmasına neden oldu.

2017 yılının Haziran ayı gibi kullanıcıların hizmetine sunulması beklenen yeni emojelerin özellikle oldukça farklı tarzda gelecek merakın giderek artmasına neden oldu. Ancak basına sızan yeni emojelerin ne gibi karakterleri içerdiği konusunda merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Yurt dışında yayın yapan teknoloji sitelerinin elde ettiği bilgilere göre aktif olarak yer alan bu emojelerin üstüne 69 farklı tip emojenin daha gelecek olması 183 adet emoje olacağının göstergesi. Yeni gelecek olan 69 emojenin 59 tanesinin erkek ve kadından oluşan karakterleri yansıtacak olması ve 10 tanesinin ise herhangi bir cinsiyete tabi olmayacak olması basına sızan bilgiler arasında yer alıyor.

Yeni gelecek emojeler nelerdir?

Günlük hayatta çok sık kullandığımız bu emojeler arasında Alaeddin’in sihirli lambasından çıkan lamba cini, deniz kızı emojesi, yoğa yapan erkek ve kadından oluşan karakterler, özellikle yoğa yapın 2 farklı kadın emojesi, fantastik olarak bilinen hayal kahramanları, ülke bayrakları ve İslam alemine özel olarak başörtülü kadın simgesinin gelecek olması şimdiden merak edilmeye başladı bile.

Kullanıcıların isteklerini karşılamak adına çalışmalarına devam eden firmanın yakın zamanda sunacağı bu 69 emojenin üzerine yeni emojeleri eklemesi de bekleniyor. Popülerliği her geçen gün artan bu emojeler ile birlikte artık sosyal medya üzerinden daha sık kullanma şansını  yakalamış olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here