Ana sayfa Güncel Instagram’da Mesajlarınız Artık Kaybolmayacak

Instagram’da Mesajlarınız Artık Kaybolmayacak

368
0
PAYLAŞ

Instagram’dan kaybolan mesajlara yeni önlem
Dünya’nın en popüler sosyal ağları arasında gelen Instagram’ın yaptığı güncellemeler kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösteriyor. Özellikle son zamanlarda birçok kullanıcının en çok şikayet ettiği konuların başında gelen kaybolan mesajlar hakkında yeni güncellemesini hayata geçiren uygulamanın sunduğu bu hizmet ile artık Instagram mesajlarınızın kaybolmayacağını ya da kaybolacağı zaman size haber geleceğini belirtmek istiyorum.

Instagram kaybolan mesajlar nedir?
Aktif kullanıcısı sayısı bakımından 1 Milyara giderek yaklaşan uygulamanın içerisinde gönderdiğiniz mesajların zaman aşımına uğradığını ve zamanla kaybolduğunu Instagram kullanıcıları bilmektedir. Özellikle bu durum konusunda kullanıcıların şikayetlerini göz önünde bulunduran firma yaptığı son güncellemesi ile birlikte bu sorunun önüne geçmiş gibi duruyor.

Instagram Direct uygulaması ile program üzerinden mesajlaşma fırsatını sunan uygulamanın yenilediği bu program sayesinde artık mesajlarınız uzun süreli program üzerinde kaybolmadan kalacak.

Yaptığı son güncelleme ile birlikte Instagram Direct üzerinde bulunan bütün mesajların kaybolmamasına yardımcı olacak programın, bütün mesajları aynı  yerde toplayacağı ve burada sınıflandırma yapacağını açıklaması dikkatleri üzerine çekti. Uzun süreli olarak program içerisinde duran mesajların kaybolmasına yakın size mavi yazı ile bildirim gönderecek olan uygulama sayesinde mesajlarınızın kaybolmasının önüne geçmiş olacaksınız.

Mesajlar penceresine giriş yaptığınız zaman sizlere kaybolmaya yakın olan mesajları “mavi” renkli yazı ile bildirecek olan uygulama yakın zamanda yaptığını mesajlaşmaları ise “siyah “yazı ile gösterecek. Bu renkli yazılar ile artık kaybolan mesajların önüne geçme fırsatını bulacak ve Instagram’da daha uzun süre vakit geçirme şansını yakalamış olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here