Ana sayfa Güncel OnePlus 5’den beklenen haber geldi

OnePlus 5’den beklenen haber geldi

345
0
PAYLAŞ

OnePlus 5’den beklenen haber geldi

Dünya’nın en çok satan telefonları listesinde kendisine ilk sırada yer bulamasa da OnePlus 5 özellikleri bakımından her zaman zirveye oynayan bir telefon olma özelliğini taşımaktadır. Özellikleri ve fiyatı bakımından amiral gemi telefonların çok üstünde bulunan bu yeni model hakkında ortaya atılan iddiaları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Ülkemizde henüz satışı bulunmayan bu telefonu temin etmek isteyen kullanıcıların yapması gereken yurt dışından satın alarak kullanma şansları ya da ikinci el piyasalarından bu telefonu almaları gerekmektedir. Çinli teknoloji devi firmasının OnePlus 5 hakkında ortaya attığı iddiaları açıklayarak devam edelim.

OnePlus 5 merak edilen özellikleri

Telefonun ismi 5 olarak karşımıza gelecek bu artık kesinleşti. Son olarak OnePlus 3 serisi ile karşımıza çıkan bu telefonun 4. Nesil telefonuna 5 ismini vermesinin amacı ise Çinlilere göre 4 rakamının uğursuz sayılması. Bu yüzden bu telefon direkt OnePlus 5 olarak kullanıcıların karşısına çıkacak. Telefonun yaz aylarında satışa sunulacağının açıklanmasından sonra fiyatı konusunda henüz net bir bilginin bulunmadığını belirtmek istiyorum. Ancak yinede bu telefonun 1000 Dolar ve civarında bir rakama satılacağını tahmin ediyorum.

Snapdragon 835 işlemci kullanacak olan OnePlus 5’in özellikle batarya konusunda 3000 mAh gücünde bir batarya sunması beklenenin biraz altında kalmasına neden oldu. Diğer özelikleri bakımından tatmin edici özellikleri bünyesinde barındıran bu telefonda 256 GB dahili hafızanın bulunduğunu ve bu yüzdenden son zamanların en başarılı depolama alanı ile karşımıza çıktığını belirtmek istiyorum.

8 GB ve 6 GB RAM özelliğine sahip olan farklı özellikler ile gelecek olan bu telefonda , aynı zamanda çift arka kamera özelliği ve OLED kavisli ekran teknolojisi de göze çarpan detayların başında geliyor. Yakın zamanda lansmanın yapılması beklenen bu telefonun diğer teknik detayları açıklandıkça sizlere buradan paylaşacağımızı belirtmek istiyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here