Ana sayfa Oyun Pokemon Go yeni karakterler sunmaya hazırlanıyor

Pokemon Go yeni karakterler sunmaya hazırlanıyor

262
0
PAYLAŞ

Son ayların kuşkusuz en çok oynanan oyunlarından biri Pokemon GO oldu. Oyun o kadar etkili oldu ki her yerde elinde telefonla Pokemon arayan insanları görür olduk. Ancak oyunda çok fazla karakter bulunmaması, bir süre sonra kullanıcıların sıkılmasına neden oldu.

Oyunda yenilikler aramaya başlayan kullanıcılar bu durumu dile getirmeye başlayınca, oyun yapımcısı yeni bir adım atmaya karar verdi. Yapılan düzenlemelerin ardından Pokemon GO fanatikleri için yeni 100 karakterin ekleneceği açıklaması yapıldı. Yeni karakterlerin adı bile oyunun takipçilerini heyecanlandırmaya yetti.

Pokemon Go’ya 100 Yeni Karakter

pokemon-go-yeni-karakterler-sunmaya-hazirlaniyorAkıllı telefonlar üzerinden oynanan Pokemon GO, artık takipçilerine 100 yeni karakter sunacak. Seri numaraları belirlenen karakterler 152 numara ile Pokemon Chikorita ile başlayacak ve 251 numara Pokemon Celebi ile sona erecek.

İkinci nesil Pokemon karakteri olarak adlandırılan yeni karakterler henüz kullanıcılara sunulmadı. Ancak yapımcıdan gelen açıklamada kısa bir süre sonra yeni karakterlerin de yakalanabileceği ifade edildi. Karakterlerle birlikte yeni savaş hamlelerinin de eklenmesi bekleniyor.

Kısa bir süre önce etkisini yitirmeye başlayan Pokemon Go oyununun bu yeniliklerle birlikte yine ilk günkü heyecanını vermesi beklentilerin başında geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here