Ana sayfa Oyun Razer’ın Yeni Bilgisayarında 3 Ekran Var

Razer’ın Yeni Bilgisayarında 3 Ekran Var

329
0
PAYLAŞ

Yeni yılın ilk günlerinde uzun zamandır oyunseverlerin hayali olan diz üstü bilgisayarını Ünlü PC oyun ürünleri markası Razer, CES 2017’de tanıtımını yaptı.

Devamlı geliştirdiği yüksek kaliteli olan donanım ürünleri ile PC oyunculuğu açısından prestij göstergesi durumuna gelen Razer, yeni projesi olan Project Valerie ile PC oyunculuğunu tümden değiştirecek. Şimdilerde Las Vegas şehrinde gerçekleşen CES 2017 fuarında tanıtılan Project Valerie, bir ilk olan üç ekranı ile PC oyuncularını oldukça heyecanlandıracağa benziyor.

Project Valerie, oyuncuların istediği zaman üç ekranı aktif edebileceği gibi ana ekranın arka tarafından iki ekran daha çıkarabiliyor. Ayrıca kendiliğinden de istenen şekli alıyor. PC ekranlarının her biri 17.3 inç ve 3 adet de 4K ekrana sahip bulunuyor. Project Valerie’nin sahip olduğu bu 3 ekran NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU ile çalışacak. NVIDIA Surround View’i 11520 x 2160 çözünürlük ile desteklerken, bilgisayarın diğer özellikleri ise henüz açıklanmadı.

Oyuncu diz üstü bilgisayarının normal dizüstü bilgisayar kalınlığından fazla olmayacağını açıklayan geliştiriciler oyuncuları rahatlatmış oldu. Fakat bilgisayarın ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne kadar olacağını açıklamadılar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here