Ana sayfa Güncel Macbook Katili Samsung Chromebook Pro

Macbook Katili Samsung Chromebook Pro

405
0
PAYLAŞ

Piyasaya “Macbook Katili” olarak çıkan Chromebook Pro, Quad Hd Ekranı, inceliği, hafifliği ve şıklığıyla ön plana çıkıyor. Andorid tabanlı olan Chromebook yapılan incelemelere göre, Google Play Storedeki çoğu uygulama ile sorunsuz çalışmaktadır ancak bazı popüler oyunlarda sorun yarattığı not olarak düşülmektedir.

İncelik Ve Dayanıklılık

Samsung, Chromebook’ta inceliğin yanı sıra dayanıklılık konusundada rakiplerine koz vermedi. Strategy Analystic’in önde gelen analizörlerinden Eric Smith, cihazı testten geçirdiğini söyledi. Elinize aldığınızda bir demir-plastik karışımı hissiyatı vermediğini aksine hafif ve ince duruşundan kullanıcıya pozitif bir kullanım hissiyatı sunduğunu cümlelelerine ekledi.

Fiyatı

Chromebook, yurtdışı ortalama 550$ (ABD doları) civarında satışa sunulmuştur. Önde gelen baz magazin sayfaları fiyatın tuzlu olduğunu belirtti. Ülkemizde henüz satışa sunulmayan “Chromebook Pro” Macbook İçin dişli bir rakip olabilir.

Donanımsal Özellikleri

  • 12.3 inch Quad-Hd Ekran (2400×1600)
  • 32 Gb Depolama Alanı
  • 4 Gb Bellek (Ram)
  • İntel M3 İşlemci

Ergonomik

Piyasaya yeni bir işletim sistemiyle sürülen “Chromebook Pro” kullanıclarına Android arayüzü ile hitap ediyor. Buda cihaza ergonomik yapısından olumlu bir puan olarak haneye yazılıyor.

Kalem

Chromebook Pro’nun hemen sağ kısmında yer alan kalem metalik rengi ile tasarımcılara hitap etmektedir. Çizim veya seçim işlerinizi kolaylaştıracak alet Samsung’un rakiplerine gösterdiği büyük kozlardan birtanesi olarak listemizde yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here