Ana sayfa Oyun Smach Z ile bilgisayar oyunlarını konsolda oynayabileceksiniz

Smach Z ile bilgisayar oyunlarını konsolda oynayabileceksiniz

313
0
PAYLAŞ

İspanya’nın önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Smach, bilgisayar oyunlarının taşınabilir bir konsolda oynanabilmesini saplayan yeni oyun konsolu Smach Z’yi kullanıcılarına tanıttı. 

Smach Z isimli oyun konsolu ile Steam üzerinden satışan binlerce bilgisayar oyununun çalıştırılabileceği belirtildi. Bilgisayar oyunlarının oyun konsolu üzerinden oynanma fikri, oyun tutkunlarının çok heyecanlanmasına neden olduğu ifade edildi.

Smach Z ile Bilgisayar Oyunları Oynanacak

smach-z-ile-bilgisayar-oyunlarini-konsolda-oynayabileceksiniz1Bilgisayar oyunlarına özel hazırlanmış oyun konsolu Smach Z görüntü olarak Nintendo‘ya ait olan Switch modeline benzetilse de özellik olarak oldukça farklılık gösteriyor.

2015 yılında ilk olarak Steamboy ismi ile piyasaya sürülecek olan oyun konsolunun daha sonra çıkış tarihinin ertelendiği ve bu dönemde adının Smach Z olarak değiştirildiği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

Readon R7 işlemci ile kullanıcılara sunulacak olan Smach Z, kullanıcılara göre iki farklı modelle satışa çıkacak. Bunlardan ilki 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza ile, diğeri ise 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza ile sunulacak. Oyun konsolunun ekran çözünürlüğünün ise 720 piksel olması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here