Ana sayfa Güncel Teknoloji ve Moda Güçlerini Birleştiriyor

Teknoloji ve Moda Güçlerini Birleştiriyor

400
0
PAYLAŞ

Kişiye özel kıyafetler geliyor!

Sosyal Medya kanalı ile paylaşımlarınız, takip ettiğiniz sayfalar, siteler ve gruplar giyim tarzınız hakkında sizi tarif ediyor aslında. Bu bilgilerden yola çıkan teknoloji firması ile perakende giyim devi arasında işbirliği doğuruyor ve ‘İşte benim Kombinim’ dediğiniz tasarımlar ortaya çıkıyor! Teknoloji ile bu kadar iç içe iken giyim sektörüne yer almaması düşünülemezdi zaten.

Giyim sektörü ile teknolojinin birlikte hareket etmesi, biz tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Sosyal Medyadaki paylaştıklarınızdan kişiye özel bir kıyafet üretilebilir mi? Ya da sizi hiç rahatsız etmeyecek bir gözlük düşüne bilir misiniz?

Google ve H&M teknolojide dev adım atıyor…

Teknoloji devi Google ve moda devi H&M, her insana özel kıyafet tasarımları için ortak hareket edecek. Google’ın Awareness API özelliği (internet üzerindeki hareketliliğinizin başkaları tarafından izlenebilmesi), bu ortaklıkta H&M’in en büyük yardımcısı konumunda.

Seyahat tercihlerinizden, çok sevdiğiniz ve gittiğiniz restoranlara, hatta sosyal medyada paylaştığınız bilgilerinize, sizin yaşam stilinizi yansıtan kıyafetler için muazzam bir içerik barındırıyor. Bu durum sakın ama sakın “Daha önce ben böyle bir şey düşünmüştüm. Keşke ilk ben hayata soksaydım” diye canını sıkmasın… Lakin önümüzdeki yıllarda müşteri ilişkileri yönetiminin değişime uğrayacağı nokta için önemli bir işaret. Sebebi, ilk olmak önemli olsa da, ister uluslararası bir etiket olsun ister bölgesel, esas önemli olan müşterilerinizin ya da potansiyel müşterilerinizin beklentilerini nasıl karşıladığınızdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here