Ana sayfa Oyun World of Tanks Turnuvası Türkiye’de Başlıyor

World of Tanks Turnuvası Türkiye’de Başlıyor

368
0
PAYLAŞ

World of Tanks Turnuvası Türkiye’de bir ilk olacak. Wargaming ile Multiplayer ortaklaşa düzenlediği turnuvanın ödüllerinin toplandığı havuzda toplam olarak 4500 TL ve 300.000 tane oyun içi altın bulunmakta.

Wargaming, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile ülkemizde düzenlenecek olan ilk resmi World of Tanks turnuvasını ilan etmiş oldu. Yalnızca Türkiye’den katılımcılara açık olacak olan turnuvanın kayıtları ise bugün başlamış bulunuyor. Son kayıt olma tarihi 24 Ocak saat 17:00’ye kadar. Wargaming yetkilileri, yapılacak turnuvanın 2 aşamada online ve offline olarak gerçekleşeceğini belirtiyorlar.

Yapılacak olan Turnuvanın online aşaması 28 Ocak Cumartesi günü saat 18:00’da grup aşaması olarak başlayacak. Aynı günün sonunda ise gruplar içinde ilk 3’e giren takımlar, 4 adet playoff serisinde yarışma hak kazanacaklar. Playoff serilerinde olan yarışlar ise 29 Ocak Pazar günü saat 18:00’da oynanacak. Her playoff serisi de yarı finale ulaşıncaya kadar devam edecek.

Yarı finallerin oynanacağı tarih ise 4-5 Şubat 2017. Turnuvanın yarı finalleri https://www.twitch.tv/multiplayer adresindeki Multiplayer Twitch kanalından canlı olarak takip edilebilecek. Turnuvanın büyük finali de, 12 Şubat Pazar günü yapılacak.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here