Ana sayfa Mobil Hayallerin Telefonu Oppo Find 9, 2017’de Geliyor

Hayallerin Telefonu Oppo Find 9, 2017’de Geliyor

309
0
PAYLAŞ

Çoğu kişinin hayalini süsleyen telefon Oppo Fin 9 olarak gerçekleşiyor. Oppo Fin 9 heyecanlandıran görüntüleri sızdırıldı.

2017 yılı, şirketlerin oldukça rekabete gireceği ve tasarım sınırlarını zorlayacakları bir yıl olacak gibi görünüyor. Bundan önce Xiaomi, Mi MIX oldukça ince çerçeveleri olan tasarımlara sahip olan telefon tanıttı. Fakat, diğer Çinli üretici olan Oppo, daha da çarpıcı tasarıma sahip olan bir akıllı telefon çıkarma hazırlığına başladı.

Oppo, şimdiye kadar oldukça güçlü olan telefon modelleri sayesinde Çin’de kısa bir süre içinde en aranılan cep telefonu üreticisi durumuna geldi. Sızan görsellere göre ise ‘Find 9’, hem üstündeki hem de altındaki oldukça ince çerçeveleri ile şimdiye kadar ki akıllı telefonlardan farklı duruyor. Ancak bu sıradışı tasarım akıllı telefon gibi görünüyorsa da, telefonun Snapdragon 835 ve Snapdragon 635 adlarında iki versiyon ile gelme ihtimali yüksek.

2014 yılında tanıtmış olduğu Find 7 modelinden sonra daha fazla özellikleri olan bir amiral gemisi modelini tanıtmayan Oppo, bu yeni modeli olan Find 9’u 2017 yılını sonlarına doğru duyurması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here