Ana sayfa Oyun WWE 2K17, PC Kullanıcıları İçin Geliyor

WWE 2K17, PC Kullanıcıları İçin Geliyor

377
0
PAYLAŞ

PC kullanıcıları için son dönemde birçok önemli oyunun bilgisayar versiyonları satışa çıkmaya başladı. Uzun süredir geri planda kalan PC oyunları, bu sayede ciddi bir yükselişe geçti. PC oyunları ile ilgili son haber ise 2K Games’ten geldi.

2K Games, en sevilen oyunlarından biri olan Amerikan Güreşi oyunu WWE 2K17’nin PC versiyonunu satışa çıkarmaya hazırlandığını açıkladı. Bu haber PC kullanıcılarını oldukça heyecanlandırırken, oyunun kısa bir süre içerisinde piyasada olacağı da belirtildi.

WWE 2K17 PC Oyunu Yakında Satışta Olacak

Firmanın en köklü ve en beğenilen oyunlarından biri olarak bilinen WWE, bir seri oyunu olarak kullanıcılara sunuluyor. Oyunun son versiyonu olan WWE 2K17’yi  PC için de hazırlayan 2K Games’in oyunu 7 Şubat 2017 tarihinde satışa çıkartacağı öğrenildi.

Şu anda PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden oynanabilen bu yeni versiyonun aynı özelliklerle PC için sunulacağı ifade edildi. Oyunculara iki seçenek olarak sunulacak oyunda isteyen WWE 2K17 Standart Edition, isteyen WWE 2K17 Deluxe Edition versiyonunu tercih edebilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here