Ana sayfa Güncel Andy Rubin, Yeni Amiral Gemisini Hazırlıyor

Andy Rubin, Yeni Amiral Gemisini Hazırlıyor

383
0
PAYLAŞ

Android’in mimarı olarak bilinen Andy Rubin’den yeni bir akıllı telefon geleceği açıklandı. Essential Products işbirliği ile hazırlanan bu yeni amiral gemisinin özellikle iPhone ve Pixel telefonlara ciddi anlamda rakip olacağı belirtildi.

Mobil ve akıllı ev ürünlerini tek bir alanda toplamak için kurulan Essential isimli şirketin de sahibi olan Andry Rubin, piyasaya yeni bir akıllı telefon çıkarmak için kolları sıvadı. Cihaza sahip olacak ilk telefon olma özelliği bulunan bu yeni amiral gemisinin şirketin gözbebeği olmasının beklendiği öğrenildi.

Yeni Amiral Gemisi Ciddi Rakip Olmaya Hazırlanıyor    

Hazırlanacak olan bu yeni akıllı telefonun hazırlanma aşamasında hem Apple hem de Google’da görevli kişilerden oluşan 40 kişilik bir ekibin görev aldığı belirtilirken, bu iki ekibin birlikte aldığı kararlar doğrultusunda çıkması beklenen bu yeni amiral gemisinin iPhone ve Pixel telefonlarına ciddi anlamda rakip olacağı ifade edildi.

Hazırlanacak olan yeni amiral gemisinin en büyük özellikleri arasında 3D Touch, manyetik şarj, aksesuar bağlantılarının yer alacağı da gelen haberler arasında yer aldı. Cihazda işletim sistemi olarak Android kullanılıp kullanılmayacağı ise henüz belli değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here