Ana sayfa Güncel Galaxy S7 Kullanıcılarına Android 7 Güncellemesi Yolda

Galaxy S7 Kullanıcılarına Android 7 Güncellemesi Yolda

371
0
PAYLAŞ

Samsung’un akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy S7 için Android 7’nin beta testleri bir süredir devam ediyordu. Test süresinin tamamlandığı ve güncellemesi gelmeye başladığı açıklandı. Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcılarının yeni sürümü kullanmaya başlayacakları öğrenildi.

Uzun süredir devam eden test süresinin nihayet sonuna gelindiğini açıklayan Samsung, artık resmi olarak Galaxy S7 kullanıcılarının güncelleme alabileceklerini ifade etti. Samsung, yeni güncellemeden Galaxy S7 Edge kullanıcılarının da yararlanabileceğini belirtti.

İlk Güncelleme Beta Testi Deneyenlere Gelecek      

Samsung’un yeni güncellemesinin kademeli olarak dağıtılacağı öğrenilirken, ilk güncelleme alacak kişilerin beta sürümünü test eden kullanıcılar olacağı ifade edildi. Samsung Galaxy S7 ve galaxy S7 Edge model akıllı telefonlara gelecek Android 7.0 Nougat güncellemesinin 17 Ocak tarihi itibariyle başlaması bekleniyordu. Ancak beta sürümünü kullanan kişilere tam sürümün erken gelmesi ile birlikte bu tarihin daha öne alındığı ifade edildi.

Yeni Android güncellemesinin dağıtımının başladığı ve Android’in bir üst sürümü olan Android 7.1.1 için kullanıcıların bir süre daha beklemesi gerektiği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here