Ana sayfa Güncel Google Chrome, Müzik Tutkunlarına Sürpriz Hazırlıyor

Google Chrome, Müzik Tutkunlarına Sürpriz Hazırlıyor

396
0
PAYLAŞ

Google’ın en çok tercih edilen web tarayıcısı olan Google Chrome, kullanıcılarına müzik konusunda oldukça sevindirici bir sürpriz hazırlıyor. Özelliklerini her gün biraz daha geliştiren Google Chrome’un müzik oynatıcısı konusunda yeni özellikler sunmaya hazırlandığı ifade edildi.

Yeni beta sürümü hazırlanan Google Chrome’un bu sürümde müzik tutkunları için bazı yenilikler hazırladığı öğrenildi. Kullanıcıların çok hoşuna gidecek bu yeni özellikte çok daha keyifli müzik dinleneceği belirtildi.

Google Chrome Uygulama Desteksiz Müzik Keyfi Sunacak

Müziği yüksek ses ile dinlemekten hoşlanan kullanıxılar MP3 müziklerini ne yazık ki istedikleri gibi dinleyemiyordu. Dosya formatına bağlı olarak Google üzerinden dinlenen müziklerde ses kalitesinde düşmeler yaşanıyordu.

Müzik dosyalarının kayıpsız dinlenebilmesi için FLAC uygulamasının indirilmesi gerekiyordu. Google Chrome yeni sürümünde bu uygulamayı indirmeye gerek kalmadan kaliteli müzik dinleme keyfini sunacağını açıkladı.

Yeni özellik sayesinde Google Chrome kullanıcıları müzik keyfini hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan soyasıya yaşayacak. Google Chrome’un bu yeni özelliğini yeni sürümle birlikte önümüzdeki günlerde sunması  bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here