Ana sayfa Güncel İphone 8’in kamerası dikey olacak

İphone 8’in kamerası dikey olacak

333
0
PAYLAŞ

İphone 8’in kamerası dikey olacak

Apple firmasının uzun zamandır merakla beklenen telefonu iPhone 8 hakkında her geçen gün ortaya atılan iddialar kullanıcıların telefona olan merakının artmasına neden oluyor. Özellikle Apple’in kuruluşunun 10. Yılına özel olarak çıkması beklenen telefonda ciddi anlamda yenilikler sunması beklenen firmanın alışılagelmiş yatay kameranın aksine bu sefer dikey kamera türü ile geleceği açıklandı.

İphone 8’de ne gibi değişiklikler olacak?

Telefonun henüz ortaya çıkmasına uzun bir zaman olmasına rağmen telefon hakkında ortaya atılan iddialar gerçekten farklı bir tasarım ile geleceğini bizlere göstermektedir. Özellikle son zamanlarda oldukça merak edilen bu telefon hakkında ortaya atılan son iddia ise kameranın dikey geleceği yönünde gibi duruyor.

Teknoloji severlerin yakında takip ettiği bu telefonun ortaya çıkan yeni kılıfında kameranın dikey olarak gelecek olması şu an için günün en çok konuşulan haberleri arasında gelmeye başladı.

Geçtiğimiz yıl piyasalara çıkarttığı iPhone 7 modelinde yatay kamera tercih eden firmanın bu sefer dikey tercih etmesinin nedeni ise fotoğraf çekim sırasında yapılan hizalanmanın daha detaylı olduğu yönünde. Özellikle çift kamera özelliğini bu telefonda barındırması beklenen telefonda aynı zamanda parmak izi okuyucu özelliğinin arka da geleceği yönünde söylentilerinde ortadan kalktığını görüyoruz. Yan tuş takımlarında herhangi bir değişiklik yapması beklenmeyen firmanın diğer yenilikleri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları sizlere sitemizden açıklamaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here