Ana sayfa Güncel iPhone’dan Daha İnce Akıllı TV

iPhone’dan Daha İnce Akıllı TV

324
0
PAYLAŞ

Gelişen teknoloji ile birlikte gittikçe incelen televizyonlara Xiaomi, diğer televizyonlardan oldukça ince akıllı TV modeli olan Xiaomi Mi TV 4‘ü kattı.

Süper ince 4K televizyonlar Las Vegas’da olan CES 2017 fuarında görücüye çıktı ve oldukça dikkat çekti. Çin’de bir teknoloji markası olan Xiaomi’de, yeni çıkardığı televizyonu ile ilk defa CES konferansına katıldı.

Yeni tanıtılan Mi TV 4’ün en ince kısmı 4.9mm kalınlığında ve orantısal olarak bir iPhone’dan da ince. Xiaomi’nin çok beklenilen akıllı telefonu olan Mi Mix’de olduğu gibi bu televizyon da çerçevesiz. Böylece telefonu gibi televizyonu da daha fazla ekran alanına sahip olmuş oluyor.

Mi TV 4, Xiaomi’nin Android üzerine geliştirmiş olduğu Patch Wall adlı işletim sistemininin en önemli özelliği yapay zeka desteğinin bulunması. Süper ince TV, izlenilen kanallara göre özel bir öneri listesi hazırlıyor.

Bu televizyonun ekranı, ana kartı ve ses sistemi gibi parçaları değiştirilebiliyor.
Şimdilik Çin’de piyasaya çıkacak olan bu eşsiz televizyonun fiyatının da 2000 Dolar gibi olacağı ve ilerleyen zamanlarda fiyatının düşeceği söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here