Ana sayfa Güncel Mafia 3 için yeni güncelleme geldi

Mafia 3 için yeni güncelleme geldi

299
0
PAYLAŞ

Hangar 13’ün yeni oyunlarından biri olan Mafia 3 için güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. oyun piyasaya çıktığı günden beri bir türlü beklentileri karşılamayı başaramadı. 

Özellikle PC kullanıcılarının sorunlar yaşadığı oyun için gelen güncellemeler sayesinde başta arayüz olmak üzere ışıklandırması ve performansında da bazı değişiklikler yapıldı.

Mafia 3 Güncellemesi Ekran Kartı Performansını Arttırdı

mafia-3-icin-yeni-guncelleme-geldi1Oyuna art arda güncellemeler gelmeye devam ediyor. Hangar 13‘ün performans arttırmaya yönelik güncellemelerinin işe yaramaya başladığı öğrenildi. Mafia 3‘ün son güncellemesi ile birlikte Nvidia ekran kartının performansının %11 – %15 oranında arttığı ifade edildi.

Ekran kartının performansının artması, oyunun daha rahat oynanmasını ve görüntü kalitesinin artmasını sağlarken, yeni güncelleme ile oyunun ışıklandırma probleminin de çözüldüğü belirtildi.

Mafia 3’ün ara yüzünde de oldukça fazla değişiklik yaptıklarını belirten Hangar 13, bu son güncelleme ile oyunu takip eden kullanıcıların sayısında artış beklediklerinin altını çizdi.

Mafia 3’ün birçok değişiklik sunan bu yeni güncellemesinin Steam üzerinden otomatik olarak indirilebileceği ve kullanıcıların çok daha hızlı ve canlı görüntüye sahip haliyle keyifli vakit geçirebileceği belirtildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here