Ana sayfa Güncel Samsung, İOS Sözünü Tuttu

Samsung, İOS Sözünü Tuttu

345
0
PAYLAŞ

Samsung kullanıcılarına vermiş olduğu sözü tuttu. CES 2016’da vermiş olduğu sözü CES 2017’de yerine getirmiş oldu. Artık Samsung Gear serisi ile iOS cihazlar daha uyumlu bir halde çalışacak.

Samsung 1 yıl önce IOS uyumluluğunu o dönemdeki en yeni akıllı saat olan Gear S2’ye getireceği sözünü vermişti. Bu sözün üzerine piyasaya sunulan Gear S3 ile beklenti daha fazla artmış ve kullanıcılar Samsung’un verdiği sözü yerine getireceği günü beklemeye başlamıştı.

Önceleri Samsung’un bu sözünü 2017 yılından önce gerçekleşeceği tahmin ediliyordu fakat Samsung’un bu değişiklikleri yapması ve kullanıma sunması 2017 yılını buldu. App Store’da yayınlanmaya başlayan Samsung Gear S ve Samsung Gear Fit uygulamaları ile Samsung Gear S3/S2 ile Samsung Gear Fit/Fit 2 cihazlarına artık destek sağlanıyor.

Öncelikle uygulama indiriliyor. Daha sonra yönlendirmeler takip edilip bağlantı yapılıyor ve daha sonra cihazlar kullanıma hazır bir hale geliyor. Saat üzerinden iPhone’a gelen bildirimler görülebiliyor. Ayrıca saatte bulunan uygulamalar da hiçbir sorun yaşlanmadan görüntülenebiliyor. Yalnız gelen bildirimlere yanıt verme özelliği bulunmuyor.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here