Ana sayfa Güncel 2017’de Apple’ın Büyük Sürprizleri

2017’de Apple’ın Büyük Sürprizleri

289
0
PAYLAŞ

2016 yılını çok parlak geçirmeyen Apple’ın ilk defa iPhone satışlarında bu kadar düşme yaşandı. Fakat teknoloji tutkunlarını sevindirici söylentiler ortalıkta dolaşmaya başladı.

Gelen haberlere göre 2017 yılı Apple, iPhone’nun 10. yıldönümü olması sebebiyle kullanıcılara sürprizler yaparak sevindirebilir. İşte 2017 yılı içinde Apple’ın tanıtması yüksek olan cihazları…

iPhone
Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan teknolojinin dev ismi Apple, bu sene iPhone‘un 10. yıldönümünü kutlayacak. Bu sebeple Apple’ın bu sene dikkat çeken yenilikler ile kullanıcı karşısına çıkacağı sıkça dile getiriliyor.

Ayrıca ortaya atılan bir diğer iddialara göre ise, yeni çıkacak olan iPhone, ekranı çerçevesiz ve kavisli olması beklenirken, tamamının cam tasarım olacağı ve kablosuz şarj özelliğinin bulunacağı söylentileri dolaşıyor.

iPAD
Apple’a yakın olan kaynaklara dayandırılan bir iddiaya göre Apple, 2017 yılının Eylül ayında yeni bir iPad modeli tanıtımı yapacak.

Bundan önce 9.7 ve 12.9 inçlik iPad Pro modellerini kullanıcılara sunan şirket bu sefer de 10 inç ile gündeme geleceği düşünülüyor.

Apple Watch
Apple’ın akıllı saatlerinde 2016’ya göre çok önemli bir değişiklik yapması beklenmiyor fakat bazı iddialar teknoloji devi Apple’ın 4G bağlantısı ile çalışan bir akıllı saat tanıtabileceğini gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here