Ana sayfa Güncel 6 Aylık Bir Bebeğin Yanında Galaxy S6 Patladı

6 Aylık Bir Bebeğin Yanında Galaxy S6 Patladı

259
0
PAYLAŞ

İngiltere’de korkunç bir olay yaşandı. Az daha Samsung Galaxy S6, bir bebeğin ölümüne yol açıyordu. 6 aylık uyuyan bir bebeğin yanında şarj olurken patlayarak yanmaya başlayan Samsung Galaxy S6 bir faciaya neden olacaktı.

Cep telefonlarının patlama vakası bu seferde İngiltere’de meydana geldi. Samsung Galaxy S6, İngiltere’de bir evde hem de uyuyan 6 aylık bir bebeğin yanında patladı. Patlamadan az önce altı aylık bebek tam uykuya dalmak üzereydi. Bebeğin yan tarafında duran komodinin üzerinde şarj edilmek üzere bırakılan Samsung Galaxy S6 patladı. O sırada 39 yaşındaki Victoria Leeds, patlama sesini duyduğunda hemen yatak odasına geri döndü ve şarj olması için bıraktığı telefonunu alevler içinde buldu.

 

39 yaşındaki Victoria Leeds, telefonun patlamadan beş dakika kadar önce kendi yataklarında uyuya kalan 6 aylık bebeklerini alarak beşiğine yatırdığını, patlamanın 5 dakika önce olması durumunda ya da bebeğini kendi yatağında bırakması halinde patlama neticesinde bebeğinin çok ağır bir şekilde yaralanabileceğini söyledi. Çünkü 5 dakika önce bebeği aldığı yatakta yanık izleri oluşmuştu.

Samsung şirketi bu olay sonrasında yeni telefon göndereceklerini söylediler fakat 1 hafta geçmesine rağmen hiçbir ses çıkmadı ve bu konu ile ilgili olarak şirket yetkilileri bu olayda telefon ile ilgili bir sorun bulunmadığı yönünde bildiri yayınladılar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here