Ana sayfa Güncel Apple CEO’su Türkçe Mesaj Yayınladı

Apple CEO’su Türkçe Mesaj Yayınladı

298
0
PAYLAŞ

Büyük umutlarla girdiğimiz yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul’da yaşanan kanlı terör olayı tüm dünya ülkelerini derinden üzdü. Tüm ülkelerden terörü lanetleyen mesajlar gelirken, dünya markası Apple’ın CEO’su da bir mesaj yayınlayarak üzüntümüzü paylaştı.

Dünyaca ünlü marka Apple CEO’su olan Tim Cook, İstanbul’da ki Ortaköy’ de yeni yılın ilk saatlerinde düzenlenen kanlı terör saldırısı için üzüntüsü dile getiren Türkçe bir mesaj yayınladı.

Terörün bitmesi dilekleri ile ve büyük umutlarla girmiş olduğumuz 2017 yılının ilk saatlerinde Türkiye yine kanlı bir terör olayı ile derinden sarsıldı. Son gelen haberlere göre 39 kişinin yaşamını yitirmiş olduğu, 6 kişinde yaralandığı kanlı terör saldırısı için dünyanın her yerinden teröre lanet okuyan mesajlar yağıyor.

Apple CEO’su olan Tim Cook’ta, sosyal medya hesabından mesajını Türkçe yayınladı ve dün gece İstanbul Ortaköy’de gerçekleşmiş olan kanlı terör saldırısından dolayı duyduğu büyük üzüntüsünü paylaştı.

Apple CEO’su Tim Cook atmış olduğu tweette, ‘Sevgili Türkiye, acınızı ve üzüntünüzü paylaşıyoruz. #Istanbul kalbimiz sizinle’ diyerek üzüntüsünü dile getirdi.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here