Ana sayfa Mobil AirPods Şikâyetleri Artmaya Başladı

AirPods Şikâyetleri Artmaya Başladı

269
0
PAYLAŞ

Apple‘ın kullanıcıların hizmetine sunduğu kablosuz kulaklığı olan AirPods’lar bazıları tarafından beğenilmedi ve kulaklık için şikâyetler gelmeye başladı. Gelen şikâyetlerin çoğu da şarj konusunda olduğu bildirildi.

Apple iPhone 7’yi çıkarması ile birlikte kulaklık girişini kaldırmıştı. Fakat bu farklı dizayn yeni model cihaz sahipleri tarafından eleştirildi. iPhone 7’nin kulaklık girişi olmayınca kablosuz kulaklık olarak tercih edilen AirPods’larda oldukça ciddi sıkıntılar yaşanmaya başlandı. Gelen şikâyetlere göre ise bu sıkıntının ise AirPods’un şarj yapmaması olduğu öğrenildi. Bununla birlikte ayrıca AirPods‘un şarj edilmeye başladı zamanlarda da ciddi oranda güç tükettiği bildirildi.

Apple iPhone 7’lerin kutusundan çıkmayan AirPods’lar sonradan ek aksesuar olarak yüksek fiyatlardan satın alınıyor. Bu şikâyetler üzerine ortaya çıkmış olan bu hata ile ilgili olarak ise Apple tarafından hiçbir açıklama gelmedi.
Airpods’un Özellikleri

Apple’in iPhone 7 ile birlikte tanıtılan kablosuz kulaklık AirPods’lar tüm dünya kullanıcıları tarafından oldukça dikkat çekti. Özellikle telefonda kulaklık girişi olmaması kullanıcıları AirPods’a yöneltti. AirPods’lar fiyat olarak da ciddi rakamlara sahip olmasına karşın yine de satış oranlarının yüksek olması dikkat çekiyor. AirPods iPhone’lara otomatik olarak bağlanıyor ve kapatılmadığı sürece de devamlı bağlı olarak kalabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here