Ana sayfa Sosyal Medya Artık Twitter’da da Düzeltme Özelliği Olacak

Artık Twitter’da da Düzeltme Özelliği Olacak

316
0
PAYLAŞ

Milyonlarca kullanıcı olan dev sosyal medya sitesi Twitter, 2017 yılında Facebook’ta olan bir özelliğin benzerini uygulamayı düşünüyor.

Bilindiği gibi Twitter yapılan paylaşımların daha sonra düzenlenmesine izin vermiyor. Oysaki Facebook’ta böyle bir özellik var. Paylaşımların düzenlenmesine yönelik gelen istekleri göz ardı etmeyen Twitter bu duruma el koymayı düşünüyor ve 2017 yılında bu tür bir özellik ekleme planları yapıyor.

 

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey dün kendi Twitter hesabından bir paylaşım yaparak kullanıcıların ne gibi değişiklik ve özellik görmek istediklerini sordu. Bu soru üzerine pek çok kişi Twitter’da paylaşımlarını düzenleme seçeneği görmek istediklerini belirtti. Bunun üzerine CEO Jack Dorsey, yine Twitter’dan bir açıklama daha yaparak bu yönde isteklerin fazla olduğunu ve bu konuya oldukça sıcak baktıklarını belirtti.

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey, yapılan hatanın düzeltilmesi veya farklı bir zamanda yapılacak olan düzeltmenin çok farklı şeyler olduğunu vurgularken, bu konu ile ilgileneceklerini belirtti. Gelen bu açıklama ile 2017’de bu özelliğin Twitter’a ekleneceği düşünüldü. Açıklamaya göre Twitter bu özelliği ekleyecek fakat belli bir zaman kısıtlaması söz konusu olabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here