Ana sayfa İnternet Amazon internet üzerinden araba satmaya hazırlanıyor

Amazon internet üzerinden araba satmaya hazırlanıyor

275
0
PAYLAŞ

İnternet alışveriş siteleri arasında dünyaca popüler olan Amazon, satış kategorilerine otomobili de ekledi. İnternet sitesinde milyonlarca ürün satan Amazon, artık online otomobil de satacağını açıkladı. 

Site üzerinden otomobil satışının şimdilik İtalya‘da bulunan Amazon servisince yapılacağı belirtildi. İtalya’da yaşayanlar internet üzerinden bir tıkla otomobillerine sorunsuz şekilde kavuşabilecekler.

İnternet Üzerinden Üç Otomobil Satılacak

amazon-internet-uzerinden-araba-satmaya-hazirlaniyorOnline site üzerinden yapılan satışların Fiat‘ın Chrysler serisinde bulunan 3 modeli satışa çıkaracağını açıkladı. Satışların şimdilik sadece bu üç modelle sınırlı kalacağı belirtilirken, amazon üzerinden online otomobil satın alanların daha sonra kendilerine en yakın Fiat bayisine giderek gerekli evrakları doldurmaları gerekiyor. İşlemlerin tamamlanmasının ardından iki hafta içerisinde otomobillerin müşteriye iletileceği belirtildi.

Amazon sitesinin  Fiat markası ile anlaşma yaptığı ve anlaşma kapsamında satışa çıkacak 3 modelin %33 indirimle kullanıcılara sunulacağı öğrenildi. Sitede satışa çıkacak modellerin Fiat 500, Fiat 500 L ve Fiat Panda modelleri olacak.

otomobilleri piyasadan %33 daha ucuza almak isteyenlerin Amazon sitesini kullanması bekleniyor. Yeni bir sektöre adım atan Amazon’un kısa bir süre sonra diğer ülkelerde de otomobil satışına başlayacağı gelen bilgiler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here