Ana sayfa Güncel Ankara Valisinin Hesabı Hacklendi

Ankara Valisinin Hesabı Hacklendi

421
0
PAYLAŞ

Ankara Valisi Ercan Topaca’nın hesabını ele geçiren bilgisayar korsanları, ‘Hayır’ tweetleri attı. Korsanlar; Başbakan Binali Yıldırım, Vali Ercan Topaca, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanımız’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın telefon numaralarını da tweet atarak servis etti.

Ankara Valisi Ercan Topaca’nın dün akşam saatlerinde Twitter hesabı hacklendi. Vali Bey’ in hesabını hackleyen bilgisayar korsanları çeşitli paylaşımlarda da bulundu. Hackerler, “Hayır” mesajlı tweetler atarken Atatürk’e ait çeşitli sözleri ve fotoğraflarını da servis ettiler. Korsanlar ayrıca İzmir Marşı’nın sözlerini de tweet atarak paylaştılar.

 Özel Cep Telefonları da Paylaşıldı…

Korsanlar özel cep telefonlarını da ifşa ettiler. Başbakan Binali Yıldırım, Ankara Valisi Ercan TOPACA, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın telefon numaralarını da tweet atarak servis ettiler.

 Valilik Flash Açıklama Yaptı…

“Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca’nın twitter hesabı bugün saat 18.50 itibariyle  hacklenmiştir.
Bu konuda Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından sorumluların tespitine ilişkin çalışmalar yürütülmektedir.
Vatandaşlarımızın bu hesaptan yapılan paylaşımlara itibar etmemesi hususu, kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here