Ana sayfa Güncel Apple çerçevesiz iPad modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Apple çerçevesiz iPad modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor

245
0
PAYLAŞ

Apple, akıllı telefonlarına olduğu gibi tablet bilgisayarlarına da önem vermeye devam ediyor. Yeni modelleri kullanıcılarına sunmayı sürdüren markanın son sürprizi 10.9 inçlik çerçevesiz iPad olacak.

Son dönemlerde elde edilen veriler tablet bilgisayarların eskisi kadar revaçta olmadığını gözler önüne serdi. Piyasada daha çok akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarlara ilgi olurken, Apple, tablet bilgisayarlardan ümidini kesmediğini yeni çıkaracağı modelle ortaya koymuş oldu.

Apple’dan 10.9 inçlik Çerçevesiz iPad Geliyor

apple-cercevesiz-ipad-modelini-piyasaya-surmeye-hazirlaniyor1Apple cephesinden gelen haberlerde markanın önümüzdeki yıl 3 yeni iPad modelini piyasaya süreceği bilgisi yer aldı. Mart ayında piyasaya çıkacak olan bu yeni modeller sayesinde Apple‘un tablet bilgisayar sektörünü canlandırmaya çalışacağı belirtildi.

Piyasaya çıkacak olan yeni iPad modellerinin 9.7 inç, 12.9 içn ve 10.9 inç ekranlara sahip olacağı belirtilirken, özellikle 10.9 inç ekranlı tabletin çerçevesiz olarak tasarlanacağı ayrıntısı da paylaşıldı.

Apple’ın çerçevesiz tablet bilgisayarı ile piyasayı canlandırmaya çalışacağı ve başarılı olursa yeni modellerle kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam edeceği ifade edildi. iPad satışlarının son 5 yılda neredeyse yerlerde olduğunu belirten Apple, piyasanın canlanması için çaba göstermeye devam edeceğinin altını çizdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here