Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Messenger dedikodu odaları geliyor

Facebook Messenger dedikodu odaları geliyor

300
0
PAYLAŞ

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal ağ olan Facebook, yan uygulamalarını da sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Facebook’un aanlık mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger, yepyeni bir özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Facebook Messenger ilerleyişini sürdürüyor. Rakiplerinden öne çıkmak için var gücüyle çalışan uygulama, kullanıcıları için toplu sohbet odaları hazırlayacağını duyurdu. Bu sayede artık ortak alanda dedikodu odaları kurulmuş olacak.

Sohbet Odaları Herkese Açık Olacak

facebook-messenger-dedikodu-odalari-geliyorKısa bir süre önce SMS alma ve SMS gönderme özelliklerini de kullanıcılarına sunan Facebook Messenger, aynı zamanda hazırladığı bot sistemi sayesinde sorulan basit sorulara cevap da vermeye başlamıştı.

Kullanıcılarının daha çok sosyalleşmesini isteyen uygulama, açık sohbet odaları özelliğini hazırladığını duyurdu. Geçen ay gelen güncellemenin içerisinde yer alan açık sohbet uygulaması henüz kullanıma açılmadı.

bu yeni özellik hakkında fazla bilgi vermek istemeyen Facebook Messenger, önümüzdeki günlerde kullanıma açılacak olan sohbet odalarında topluca konuşmanın mümkün olacağını ve kullanıcılarının diledikleri gibi dedikodu yapabileceklerini söyledi.

Yeni özelliğin ilk olarak Kanada ve Avustralya’da kullanılacağı ve sorun çıkmaması halinde diğer ülkelerde de kullanıma başlanacağı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here