Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Messenger artık Android Auto desteği sunacak

Facebook Messenger artık Android Auto desteği sunacak

272
0
PAYLAŞ

Dünyanın en tercih edilir mesajlaşma uygulamalarından biri olan Facebook Messenger her alanda kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan uygulama, artık Android Auto üzerinden de destek vermeye başlayacak.

Son dönemde otomobillerde büyük ilgi uyandıran Android Auto uygulaması, sürücülerin ve yolcuların sosyal medyadan uzak kalmasına izin vermiyor. Birçok uygulama Android Auto’ya destek verirken, bir destek de Facebook Messenger‘dan geldi.

Facebook Messenger Artık Android Auto’da

facebook-messenger-artik-android-auto-destegi-sunacak1Android Auto’ya destek verdiğini açıklayan Facebook Messenger, bundan sonra otomobilde de rahatlıkla kullanılabileceği müjdesini verdi. Kullanıcıların yolculuk esnasında bu destek sayesinde birbirlerine mesaj atabileceği ve sohbet edebileceği belirtildi.

Kullanıcıların otomobillerinde de Facebook Messenger kullanabilmeleri için öncelikle Android Auto üzerinden  uygulamayı indirmeleri gerektiği belirtilirken, indirmenin ardından panel üzerinden rahatlıkla sohbet edilebileceğinin altı çizildi.

Android Auto sayesinde sürücüler artık telefonla uğraşmadan panel üzerinden tüm işlerini halledebilecekler. Aynı destek bir süre önce Whatsapp uygulaması tarafından da verilmişti. Desteği son veren uygulama ise açıklamasının ardından Facebook Messenger oldu.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/tekcom/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 997

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here